יום ראשון, 8 במרץ 2015

052-2906771 טכנאי אזעקות טכנאי אינטרקום


 בס"ד 0522906771 ענק המיגון והתקשורת נותנת פתרון התקנת אינטרקום טכנאי אינטרקום אינטרקום לשער קודן לדלת טכנאי אזעקות אזעקה לבית פרטי וטכנאי מצלמות אבטחה. ברחובות נס ציונה ראשון לציון יבנה אשדוד רמת השרון תל אביב הרצליה הוד השרון ציון של 9.7 בדירוג אקראי של קבלות נשמח לתת שירות למערכות תקשורת ומיגון.
בעת התקנת  מערכת האזעקה הקווית  לוח המקשים –ממוקם באזור ,שקרוב לדלת היציאה מאחר ודרכו מקישים את קוד הדריכה והנטרול,שהם למעשה קוד ההפעלה וההפסקה של מערכת האזעקה
בזמן יציאה וכניסה לבית.

בבית פרטי אותו לוח מקשים יכול להיות מוצב בכניסה לבית ליד הדלת או בצמוד לשער,כאשר את קוד האבטחה בוחרים בעלי הבית ורק הם יודעים ומורשים להשתמש בו.
על מנת לא לפגוע בביטחונכם לעולם אל תימסרו את קוד הכניסה או תחשפו אותו אפילו לא בטעות כדי למנוע פגיעה בביטחונכם רק על דיירי הבית הקבועים לדעת את הקוד ולהשתמש בו תיזהרו אפילו למסור אותו לעוזרת הבית שלכם מטעם פגיעה בביטחונכם ושמירה על חציכם .
יש מספר אפשרויות לנטרל אזעקה ללא קוד האבטחה באמצעות מפתח ניטרול אשר יכול לסייע לכם ולפתור לכם את בעיית עוזרת הבית.
בעת המפגש שלכם עם נציג מוסמך של ענק המיגון והתקשורת תעלו בפניו אופציות אלו והוא ישמח לענות על כל שאלותיכם.
אותו המוח הנקרא רכזת  המחבר בין  החוטים לבין הגלאים שונה בגודלו בהתאם לכמות הגלאים המוסתרת .
תפקידם של הגלאים המוסתרים הם להתריע מפני תזוזת אדם בלתי רצוי בתוך ביתכם הפרטי והם פרוסים בצורה מוסתרת בכל חלקי הבית הם למעשה העיניים והאוזניים של מערכת האזעקה  קיימים גם גלאי נפח חיצוניים וגם גלאי נפח פנימיים המוחשים באמצעות – מגנטים לדלתות ולשערים,גלאים אקוסטיים,גלאי וילון פנימי וחיצוני,גלאי סורג , גלאי קרן ורבים וטובים כמותם וכאשר הם מזהים תזוזה בלתי רצויה הם מתריעים אותנו באמצעות צופרים פנימיים וחיצוניים .
במערכת האזעקה הקווית מצויים עוד מספר מרכיבים כגון:
סוללה לאזעקה, למכירה והתקנה בענק המיגון כולל אישור אזעקה לחברת הביטוח. שירות עבור טכנאי אזעקות פרדוקס טכנאי אזעקות פימה טכנאי אזעקות ויסוניק. מתקין וטכנאי אינטרקום פאל ווינטק מורשה כולל התקנת קודן לדלת ומנעול חשמלי סוללה למערכת אזעקה כולל בדיקת טכנאי אזעקות.

סוללת גיבוי-הנטענת באמצעות הרכזת ומספקת חשמל למערכת האזעקה בזמן הפסקת חשמל סוללה לאזעקה מצבר לאזעקה לבית ניתן לרכוש בענק המיגון והתקשורת. אזורי שירות טכנאי אזעקות או טכנאי אינטרקום מתקין אינטרקום או התקנת קודן לדלת ברחובות נס ציונה יבנה באר יעקב תל אביב רמת אביב ראשון לציון אשדוד גדרה שפלה גוש דן מרכז נשמח לתת שירות עבור מערכות אינטרקום ומערכות אזעקה לבית מרכזיות טלפון וטכנאי מצלמות אבטחה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה