יום חמישי, 10 בדצמבר 2015

טכנאי אינטרקום, טכנאי אזעקות, תיקון אינטרקום ביתי, תיקון אזעקה לבית,

בס"ד
ענק המיגון והתקשורת ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השירות.

סרטון טכנאי אזעקות וטכנאי אינטרקום מענק המיגון בקליק להכיר טכנאי 


בס"ד התקנת אינטרקום-מערכת אינטרקום. התקנת מרכזיות טלפון לבית,
ענק המיגון והתקשורת ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.7 אמינות שירות ומחיר.
כמה פעמים יצאתם מהבית והשארתם את ילדכם הקטנים לבד?
כמה פעמים הזהרתם אותם לא לפתוח את דלת הכניסה לזרים?
וכמה פעמים נוכחתם לדעת ,שגם לאחר אזהרות רבות עדיין הילדים מהרו לפתוח את הדלת כששמעו צלצול פעמון מהסיבה ,שהם ציפו וחיכו בכיליון עיניים לבואכם?

מתקין מרכזיות טלפון לבית, בענק המיגון
אז תשימו לב ותפסיקו את המחדל  באמצעות פתרון פשוט קל נח ולא יקר ,באמצעות התקנת אינטרקום בפתח הבית נוכל להעביר את יכולת הקביעה והסינון לידינו של הבאים והנכנסים לבית ועל ידי כך לסייע לילדנו לבחור למי לפתוח את דלת הכניסה ולמי לא בעת ,שאנו שוהים מחוץ לבית ועל ידי כך להבטיח את ביטחונם .
באמצעות התקנת אינטרקום לבית אנו דואגים ,שילדנו יוכלו לזהות קודם לפתיחת הדלת את האדם העומד מעבר לדלת ולבחור אם לפתוח לו את דלת הכניסה או לא.

חיבור מוקד שמירה 24 שעות ביממה

התקנת אינטרקום היא לא פעולה מסובכת אלה פשוטה  ביותר . על ידי הזמנת טכנאי אינטרקום תוכלו להתקין את האינטרקום בביתכם ללא כל סיבוך ועל ידי כך לתת תחושת ביטחון לילדכם ויותר מכך להבטיח את הביטחון לעצמכם.
שלא בדומה לימים עברו שהאינטרקום היה דמויי טלפון אשר באמצעותו היינו יכולים לשמוע מי מזמזם מהעבר השני של הקו , כיום עם התקדמות הטכנולוגיה  התקנת אינטרקום אינה מסתכמת במכשיר דמוי טלפון, כבעבר , המותקן בבית, ואשר דרכו ניתן לשמוע זמזום, ולבחור אם לפתוח את דלת הכניסה  לבית, לאחר שיחה קצרה אם האדם ,שמעבר לקו, כיום מערכת האינטרקום משוכללת ביותר ויכולה פרט לשמע ודיבור אף להראות לנו גם את זהותו של המבקר באמצעות חיבור של עינית קטנה למכשיר האינטרקום החיצוני טכנולוגית האינטרקום  זוכה משנה לשנה ומפעם לפעם לחידושים והמצאות, בקצב מסחרר.

אינטרקום
התקנת מערכות אינטרקום כוללת  בתוכה מספר סוגים מגוונים  של מערכות אינטרקום  היא כוללת בתוכה בין היתר את  האינטרקום הארכאי דמוי הטלפון- אינטרקום בסיסי ביותר אשר מחובר לפנים הבית בעל כפתור המאפשר למבקרים לזמזם ולהתריע את בעל הבית על בואם ולתת בידיו את זכות הבחירה עם לפתוח את דלת הכניסה או להשאירה סגורה ,

החיסרון באינטרקום הארכאי הוא שדיירי הבית יכולים רק לדבר אם האדם המבקש להיכנס לביתם  הם אינם יכולים לצפות בו ולאתר או לאשר את זהותו אינטרקום מסוג זה בדרך כלל מותקן בבניינים רבי קומות אשר הדיירים רוצים למנוע כניסה של זרים לשטח הבניין או למנוע מעשי וונדליזם או קונדס של ילדים.כמובן ,שבתי עסק רבים ובתים פרטיים מעדיפים את האופציה המתקדמת יותר של התקנת אינטרקום המשולב אם מצלמה אשר מאפשרת להם לצפות בזמן אמת באדם המבקש להיכנס לשטח שלהם  ולבחור אם לאפשר את כניסתו או לא, אינטרקום המשולב עם מצלמה מותקן  לצורכי אבטחה מוגברת, באפשרותו   לזהות את העומד מאחורי הדלת או השער,

אינטרקום מסוג זה  מסונכרן עם  מכשיר הטלפון המצוי בביתנו כך שלא יהיה צורך לרוץ בכל פעם  אל מכשיר האינטרקום המצוי בצידו האחר של הבית  ניתן יהיה  גם לענות ולפתוח את הדלת לאחר הזיהוי  באמצעות  מכשיר הטלפון האלחוטי מכל מקום בבית, ומחוץ לכותלי הבית מותקן מקודד או קודן אשר באמצעות צירוף מספרים הנבחר על ידי דיירי הבית יהיה ניתן לפתוח את דלת הכניסה לבית או השער באמצעות הקלדת הקוד על ידי הדיירים צריך לזכור כי התקנת אינטרקום מגבירה את ביטחוננו האישי, ובעיקר אם אנו מותירים בבית ילדים אשר אנו דואגים לביטחונם וחוששים שאף אזהרות חוזרות ונשנות שלא לפתוח את הדלת לזרים ברגע האמת הילדים יתפתו ויפגעו כתוצאה מכך.


שירות טכנאי תיקון אינטרקום פאלווינטק פרמקס לוגיפון אדור תאדור וידקס  כולל התקנת אינטרקום קודן מצלמה ומנעול חשמלי באזור רחובות, נס ציונה, גדרה, יבנה, גן יבנה רמת השרון הרצליה מודיעין, כולל תיקון טכנאי מערכת אזעקה לבית פימא פרדוקס ויסוניק עורב די אס סי ועוד מגוון רחב של סוללה מצבר למערכת אזעקה אישור מיגון לחברות הביטוח באזור נווה מונוסון קרית אונו באר יעקב, שוהם מכבים רעות תל אביב. נשמח לתת שירות טכנאי תיקון והתקנת אינטרקום ואזעקות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה