יום רביעי, 1 במרץ 2017

אינטרקום

בס"ד
ענק המיגון והתקשורת שירות עבור מערכות תקשורת אינטרקום אזעקות ומצלמות טכנאי תיקון התקנה ומכירה ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.7 באמינות השירות.
אינטרקום- חלק בלתי נפרד ממערך המיגון והאבטחה בבית העסק

בכל עסק יש להתקין מערכות מיגון ואבטחה על מנת להקשות על כנופיות הפורצים הפועלות ללא הפרעה ברחבי הארץ, וכדי למנוע כניסת אורחים ומבקרים לא רצויים למתחם הפרטי של החברה. חשוב לציין כי לכל עסק יש צרכים שונים מבחינת מערך מיגון ואבטחה לכן חשוב להזמין חברה מקצועית המתמחה בתחום. צוות החברה מאפיין את הצרכים הייחודיים של בעל העסק ומתכנן מערך מיגון יעיל ואיכותי לאורך זמן.

בכל מערך מיגון ואבטחה לעסק חשוב לכלול גם מערכת אינטרקום חדשנית ובטיחותית שתפקידה לפקח ולשלוט באופן מלא על אזורים שונים בבית העסק כדי למנוע כניסת אנשים ללא הרשאה. את המערכת יש לבחור רק לאחר ייעוץ מקצועי ותכנון מדויק ויעיל, חשוב כי את ההתקנה יבצע טכנאי מיומן ומנוסה, ויש לוודא מהי תקופת האחריות וזמינות הטכנאי להגיע לתיקון בעיות במידת הצורך.

פתרון מיגון יעיל למניעת כניסת זרים

אם בעבר היו מערכות האינטרקום פשוטות יחסית וכללו לרוב רק פנל חיצוני עם מיקרופון ופנל פנימי עם שפופרת בתוך העסק, הרי כיום יש מערכות חדשניות ומשוכללות הפועלות בשילוב שאר מערכות המיגון בבית העסק. מאחר ולכל עסק צרכי מיגון שונים ומאפיינים אחרים, חשוב לתכנן מערך מיגון מותאם אישית לצרכי העסק ומאפייני המבנה, רק כך ניתן לקבל שליטה מלאה על תנועת הלקוחות, הספקים והעובדים בחברה.
    
מערכות חדשות כיום כוללות פונקציות מתקדמות כמו זיהוי ביומטרי, מצלמת וידאו בכנסיה לעסק המאפשרת לצפות במי שעומד בפתח החברה או בשער הכניסה למתחם של העסק, ברוב המערכות המתקדמות יש קודן או אופציות אחרות לפתיחת מנגנון הנעילה באופן עצמי, ויש גם מערכות עם חיבור לאינטרנט המאפשרות שליטה מרחוק.
תוצאת תמונה עבור ענק המיגון והתקשורת
שרות עבור תיקון אינטרקום טכנאי אינטרקום התקנת אינטרקום מתקין אינטרקום מתקן אינטרקום ברחובות נס ציונה תל אביב רמת השרון הרצליה שוהם מודיעין מזכרת בתיה באר יעקב ראשון לציון גדרה יבנה קרית אונו נווה מונוסון סביון.
טכנאי התקנה ומכירה של אינטרקום פאלווינטק תאדור אדור לוגיפון אינטרקום מצלמה קודן ומנעול חשמלי מחזירי שמן רצפתיים אשמח לתת שירות טכנאי אזעקות בתל אביב רמת שרון הרצליה מודיעין סלוללה מצבר לאזעקה אסי שירות זול אמין ומהיר.

מערכות מתקדמות בתחום

כיום ניתן לתכנן מערך מיגון יעיל ואפקטיבי למניעת כניסת זרים ואורחים לא רצויים לבית העסק, יש לשלב במערכך המיגון מערכת אינטרקום חדשנית המחוברת לרשת האינטרנט או מערכת המחוברת למרכזיית IPבעסק. החיבור למרכזיית IP מאפשר שליטה מלאה באינטרקום, בקלות ובנוחות מרבית,  משלוחות שונות. מערכת אלחוטית חוסכת את הצורך בחיווט ברחבי העסק, היא נחשבת לפתרון בעל אסתטיקה גבוהה יותר, ויש מערכות המאפשרות שליטה מרחוק או באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת בסמארטפון.


לסיכום, מערכת אינטרקום נועדה לאפשר שליטה על כניסת מבקרים לבית העסק, למנוע מזרים ומאנשים לא מורשים להיכנס למקום ללא הפרעה, והמערכת עובדת מסביב לשעון ללא הפסקה וללא מנוחה. בכל בעיה או תקלה ניתן להזמין מחברה טכנאי מקצועי ומיומן שמגיע במהירות האפשרית, מטפך בבעיה ומחזיר את תחושת הביטחון לעובדים ולמנהלי הארגון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה