יום רביעי, 29 במרץ 2017

התקנת אינטרקום מתקין אינטרקום

בס"ד
ענק המיגון שירות טכנאי מתקין והתקנה של מערכות אינטרקום אזעקות ומצלמות ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השירות.סרטון של אסי טכנאי מענק המיגון נעים לבכיר בקליקהתקנת אינטרקום לבניין- כל מה שצריך לדעת

בבנייני מגורים רבים בארץ מותקנת מערכת אינטרקום, ברוב המקומות יש מערכת יחסית ישנה ופשוטה. כדי לשדרג את האינטרקום וליהנות מאמצעי מיגון יעיל, חדשני ומשוכלל יותר, חשוב להזמין חברה מקצועית ואמינה המשווקת מערכות חדשניות ומתקדמות ומציעה שירות התקנת אינטרקום בבית הלקוח.

התקנת מערכת אינטרקום חדשה על התשתית הקיימת

כדי להוזיל עלויות ניתן לשדרג את מערכת האינטרקום בבניין המגורים באמצעות התקנת מכשיר חדש על גבי התשתית הקיימת במבנה. למעשה, ועד הבניין יכול להחליט על התקנת אינטרקום חדש בבניין המגורים, יש מגוון מערכות חדשות ומשוכללות הכוללות פנל חיצוני מעוצב עם קודן ומערכת המכילה ספריית שמות של דיירי הבניין בעברית או בלועזית. מערכת אינטרקום הכוללת ספריית שמות נחשבת לעדיפה מאחר וניתן לתכנת אותה בקלות ולעדכן את שמות הדיירים החדשים.
תוצאת תמונה עבור ענק המיגון והתקשורת

כמו כן, אפשר להחליט על התקנת מערכת מתקדמת יותר, לדוגמה אינטרקום אלחוטי או מערכת עם פנל חיצוני מעוצב הכולל מצלמת וידאו. התקנת אינטרקום עם מצלמת וידאו מחייבת את החלפת הפנלים הפנימיים בדירות הדיירים, לכן עבודה זו יקרה יותר אך המערכת החדשה מציעה תחושת ביטחון גבוהה יותר מאחר והדיירים יכולים לצפות באדם המבקש להיכנס לבניין.
טכנאי אזעקות מתקן אזעקות לבית סוללה לאזעקה פימה פרדוקס ויסוניק אישור לחברת הביטוח.
טכנאי אזעקות תיקון אזעקות לבית ברחובות נס ציונה תל אביב רמת השרון רמת גן מודיעין שוהם קרית אונו מגוון רחב של שרותים אינטרקום אזעקות ומצלמות.

מערכת אינטרקום לבתים משותפים חדשים וישנים

כדי להתקין מערכת אינטרקום חדשה בבית משותף חדש או ישן יש להזמין טכנאי מקצועי ואמין. רק טכנאי אינטרקום מוסמך ומנוסה יכול להציע לוועד הדיירים פתרונות חדשניים ומתקדמים. בהתאם לתשתית הקיימת הוא יציע מערכות אינטרקום מתאימות ולאחר אישור הצעת המחיר יבצע התקנה מקצועית בגימור גבוה. לאחר ההתקנה הטכנאי מבצע בדיקות מקיפות בכל הדירות על מנת להבטיח את תקינות המערכת, במידת הצורך ובהתאם לסוג האינטרקום הטכנאי יציע גם שירות הכולל הדרכה מהירה לוועד הדיירים כדי להסביר להם כיצד לתפעל נכון את האינטרקום ואיך לשמור עליו לאורך זמן.
שירות תיקון והתקנת אינטרקום כולל מתקין אינטרקום פאלווינטק תאדור לוגיפון קומקס פרמקס רוזקום.
טכנאי אינטרקום מתקין אינטרקום שפורפרת קודן ומצלמה בתל אביב הרצליה רמת השרון רחובות נס ציונה יבנה גדרה התקנת אינטרקום מתקן אינטרקום לכול המותגים שפלה מרכז גוש דן.


איזה אינטרקום כדאי להתקין?

כאמור, בחירת מערכת אינטרקום חדשה לבית משותף אינה דבר של מה בכך. בשנים האחרונות יצאו לשוק מערכות אינטרקום חדשניות ואיכותיות יותר, ביניהן מערכות אינטרקום עם פנל חיצוני עמיד בפני ונדליזם הכולל מצלמת וידאו באיכות HD, יש גם מערכות אינטרקום אלחוטיות, מערכות המתחברות למרכזייתIP כך שניתן לפתוח את דלת הכניסה לבניין מכל טלפון בדירה, והחידוש האחרון הוא מערכות אינטרקום המחוברות לרשת האינטרנט. אינטרקום אלחוטי מציע יתרונות רבים כגון אפליקציה ייעודית אותה יש להתקין בסמארטפון, כך ניתן לשלוט בפתיחת הדלת גם באמצעות הטלפון החכם ואין צורך לקום מהספה כדי לפתוח את הדלת באמצעות כפתור הפתיחה בפנל הפנימי המותקן בדירת המגורים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה