יום ראשון, 30 ביוני 2013

שירות טכנאי לבית

בס"ד סוללה לאזעקה לבית
ענק המיגון ותקשורת חושף בדף זה את הטיפים של הטכנאים והמתקינים המומחים של החברה!
ענק המיגון והתקשורת נותן שירות לכלל מערכות אזעקה לבית ולעסק, מצלמות אבטחה !למינייהם מכשירי הקלטה, צפייה מרחוק ואינטרקום לבית פרטי. בדף זה תוכלו למצוא טיפים של טכנאיים ומתקינים בנושא מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ואינטרקום לבית ולעסק. חברה זו הוקמה לתת פיתרונות תקשורת ומיגון לכלל האוכלוסיה. חברה זו שומרת שבת ונותנת פתרונות למגזר החרדי והדתי.
להלן מפרט הטיפים:
מתקין מערכות אזעקה לבית: הדבר הכי חשוב הוא תיאום תשתיות לבית, עם מתקין מורשה וקבלן חשמל. לבדוק עלויות ותקציבים במינימום כסף למקסימום מיגון, שהבית במצב שלד.
מתקין מצלמות אבטחה לבית: הדבר הכי חשוב לדעת להתקין את מצלמות בזויות הכי טובות שאפשר, אם העדשות הכי טובות, כדי שיתפרסו לשטח נרחב ומינימום שטח מת.
מתקין אינטרקום לבית: הדבר הכי חשוב בהתקנת אינטרקום לבית הוא לפני הזמנת השער לבית לתאם עם מתקין אינטרקום , לקחת מידות של פאנל האינטרקום שבחרנו ולידע את מתקין השער במידות של פאנל האינטרקום בכדי שיהיה אסטטי וחשוב מאוד לציין שצינור התשתית ישכון במסגרת השער.
טכנאי מערכות אזעקה לבית: הדבר הכי חשוב בעת תקלה כדאי לתת לטכנאי מערכות אזעקה דיאגנוזה בטלפון על המערכת על מנת שיוכל לדעת מה התקלה , אולי יש סיכוי שטכנאי מערכות אזעקה יתן לכם מענה טלפוני שיוכל לפתור את התקלה וכך לחסוך לכם תשלום על הגעת טכנאי האזעקה לביתכם.
טכנאי מצלמות אבטחה לביתהדבר הכי חשוב בעת תקלה במצלמות אבטחה, כדאי שיהיה מי שמבין במחשבים, בכדי שתקלה זו לא תחזור שנית ויבין ממה נבעה התקלה, כי מרבית התקלות הם בעניין מחשבים וחומרה ולא בעיה של מצלמות האבטחה.
טכנאי אינטרקום לבית: הדבר הכי חשוב לפני הזמנת הטכנאי לבדוק שמתח החשמל בספקים ובמתאם טלפון פעילים .
חברתינו נותנת שירות תיקון אינטקום, תיקון אזעקה לבית, בראשון לציון,אשדוד,רחובות,תל אביב,נס ציונה ,גדרה,יבנה,נשמח לתת שירות תיקון אזעקה,או תיקון אינטרקום,באזור מרכז, שפלה, ענק המיגון והתקשורת מומחים במיגון ואבטחה.

טכנאי אזעקות,אינטרקום: טכנאי אזעקות ואינטרקום כולל תיקון  והתקנה. ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, באר יעקוב,  זה המומחיות שלנו בענק המיגון והתקשורת אצלנו כולם אם דיפלומת מתח נמוך אנו נותני שירות אדיב מהיר יושר זה אנחנו שאלו את לקוחותיינו....


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה