יום שלישי, 30 ביולי 2013

אינטרקום ברחובות, אינטרקום בנס ציונה, 0522-906771

בס"ד אינטרקום טלוויזיה -  שהוא למעשה שילוב חכם של מערכת אינטרקום יחד עם מצלמות אבטחה מה ,שמאפשר לכם אפשרות זיהוי מושלמת  של האורח העומד בשער, מה ,שיאפשר לכם למנוע כניסתם של אורחים לא רצויים לשטח הבית ,מצלמות האבטחה המחוברות לאינטרקום מתעדות כל תנועה בשטח הכניסה שלכם, ויאפשרו במקרה של פריצה - זיהוי עתידי של הפורץ. הבקרה על מצלמות אבטחה נעשית דרך מסכי טלוויזיה, שניתן לפזר בנקודות שונות בבית. פתיחת השער נעשית דרך מערכת הטלפון, שמקושרת לאינטרקום.

אינטרקום מקודד – כשמו כן הוא ,זהו אינטרקום בעל מערכת קידוד כאשר אין אף אחד נוכח בבית דיירי הבית יוכלו לפתוח את השער באמצעות קוד המוסכם ומחויט מראש ,מה שיעיל במערכת זו היא העובדה ,שניתן לתכנת בה עשרות קודים שונים כך שכל אחד מדיירי הבית יכול לבחור לעצמו קוד רצוי . דבר נוסף ,שניתן לבצע  באינטרקום זה הוא  אפשרות שליטה במערכת הטלפוניה בתוך הבית. אפשר לקבוע צלצולים שונים לשיחות ולאינטרקום, העברת שיחות לשלוחות אחרות בבית, וחסימה של קידומות טלפון  כמובן ,שניתן להוסיף למערכת גם מצלמות אבטחה ,שיגבירו את ההגנה הביטחון   והבקרה על הבית.
נו אז למה אתם מחכים אנחנו בענק המיגון והתקשורת בעלי ניסיון רב בתחום אמצעי האבטחה ושמים דגש מיוחד על הענקת שירות אישי ואמין המותאם לצרכי הלקוח שירות המבוסס על איכות,מקצועיות ואמינות ללא פשרות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה