יום רביעי, 16 בספטמבר 2015

אינטרקום מצלמה קודן לדלתבס"ד: סרטון טכנאי אזעקות וטכנאי אינטרקום בקליק

ענק המיגון והתקשורת שירות עבור מערכות אינטרקום ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השרות.

שרותים עבור  מערכות אינטרקום לבית פרטי ובניין כולל התקנת אינטרקום ותיקון אינטרקום טכנאי מערכות אינטרקום באזור שפלה מרכז גוש דן מערכות אינטרקום ביתי ואינטרקום קודן מצלמה לדלת או שער כניסה.

כיצד הקודן עובר?
הקודן, הינו מנגנון אלקטרוני המתחבר לגוף הנעילה של הדלת והוא יכול לשלוט בו (כלומר להעביר אותו ממצב נעילה למצב בו הדלת נפתחת). יש מספר דרכים בהם ניתן לפתוח את הדלת באמצעות הקודן: הדרך הפשוטה ביותר הנה באמצעות קוד כמובן. כיום כבר יש גם מקומות בהם רוצים לפתוח את הדלת עושים שימוש בכרטיס קרבה שניתן במיוחד למי שיש לו רשות לפתוח את הדלת ובמקרים שממש רוצים לשמור על האבטחה שלה מקום יש שימוש של טביעות אצבע. כמובן שסוג הקודן ייקבע בהתאם לרמת האבטחה הנדרשת באותו המקום.

כיום, אין זה חריג למצוא קודני דלתות במקומות רבים, במיוחד כאשר מדובר על בתי עסק ומשרדים אולם גם כיום יש כבר קודנים בבתים פרטיים ואף בדירות מגורים בהתאם לרצון של מי שמעוניין בכך.

שרות עבור טכנאי ותיקון אינטרקום לבית ובניין בענק המיגון הוא מעל הכל. אנו מתקינים מערכות אינטרקום ביתי ושרות תיקון וטכנאי אינטרקום ביתי מתקן מערכות אינטרקום או מתקין מערכות אינטרקום קודן מצלמה אזורי שירות אינטרקום ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, גדרה, באר יעקב, גן יבנה, והמושבים, אזור גוש דן מרכז שרות עבור התקנה ומכירה מערכות אינטרקום לבית פרטי מערכות אינטרקום לשער ומתקין אינטרקום התקנת אינטרקום באזור תל אביב, רמת שרון, הרצליה, קרית אונו, נווה מונוסון, יהוד, ועוד מגוון מערכות אינטרקום ביתי ממותגים מובילים פאלווינטק פרמקס תאדור אדור לוגיפון וידקס, שירות תיקון טכנאי אינטרקום התקנת אינטרקום ביתי או אינטרקום לבית פרטי במודיעין שוהם, מכבים רעות, בחרתה תיקון או התקנת אינטרקום זה ענק המיגון והתקשורת מ"ס 1 באמינות השירות.האם זה כדאי?

התשובה לכך הינה מאוד פשוטה: מומלץ מאוד כיום להתקין קודן. רוב יועצי האבטחה בארץ ימליצו על התקנת קודן בנכס. זאת מהסיבה הפשטה שמפתחות לדוגמא קל מאוד לשכפל או אף לגנוב וכך צריך להחליף את כל המנעול (במידה ויודעים כי המפתח נגנב). במקרה של קודן, פשוט ניתן לשנות את הקוד או את הקידוד של כרטיסי הקרבה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה